10 let ZÁRUKA na mechaniku vyklápění

mobil: +420 777 824 048
email: info@sklopnepostele.cz

výroba a prodej sklopných, sklápěcích a vyklápěcích postelí

10 LET ZÁRUKA NA MECHANIKU VYKLÁPĚNÍ

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážený zákazníku, na základě rozšířených případů, kdy na trhu se objevují obdobné výrobky bez našeho řádného označení původu, výrobce, nebo dodavatele (např. prodejci bez IČO, odkaz pouze na telefon, nebo jen internet. obchodník). Musíme vás upozornit, že se nejedná v takovém případě o žádné naše produkty. Níže přikládáme pár drobných rad, jak se takovému případnému podvodnému jednání vyhnout a zakoupit opravdu náš originální výrobek s 10 letou zárukou a tím si dopřát opravdovou garanci.

1. Navštívit naši vzorkovou prodejnu osobně a přesvědčit se o kvalitě a rozsahu našich výrobků.

2. Zakoupit postel přímo od nás, nebo ověřeného prodejce a tím získat nárok na dodávku veškerých náhradních dílů v době záruky i mimo ní, včetně využití našeho servisního střediska na záruční a pozáruční servis. (naše servisní středisko také provádí v případě potřeby odborné demontáže a montáže při rekonstrukci bytu, nebo stěhování sklopné postele bez snížení záruky).

3. Informovat se o odbornosti a zkušenosti dodavatele na daný sortiment.

4. Trvat na možnosti navštívit místo s vystaveným výrobkem. (Podezřela nízká cena se všemi možnými výhodami bez možnosti výrobek předem shlédnout může nasvědčovat na podvodné jednání).

Věříme, že výše uvedené informace byli užitečné k Vašemu rozhodnutí, jak správně nakupovat sklopné postele.

Vedení společnosti DAN s.r.o.
výroba sklopných postelí

 
  login
DAN s.r.o., Volutová 10, 158 00 Praha 5 | email: info@sklopnepostele.cz | mobil: +420 777 824 048
3.6
_